Ideální nájemce – pronájem

Pronájem vašeho bytu v Praze či v Brně změníme v bezstarostný příjem.

O službě

Ideální nájemce je služba, která mění pronajímání bytu v bezstarostný příjem. Pronajmeme si byt, vy pravidelně dostáváte nájemné a o nic dalšího se nemusíte starat. Po ukončení nájmu navíc ručíme za to, že vám byt vrátíme ve stejném stavu, v jakém jsme si ho pronajali.

Garantujeme platbu nájemného, ručíme za stav bytu a kryjeme veškerá rizika. Od momentu podpisu nájemní smlouvy přebíráme veškerou zodpovědnost na sebe, takže pravidelný měsíční nájem dostanete bez ohledu na to, zda se nám byt již podařilo obsadit.

V případě, že klient poptává pronájem více bytů, utvořte, prosím, objednávku pro každou bytovou jednotku zvlášť.

  • Váš příjem z pronajímání bytu již nebude závislý na obsazenosti bytu nebo na neplatičích. Nájem vám platíme každý měsíc, ať se děje, co se děje.
  • V jakém stavu si byt od vás převezmeme, v takovém ho i vrátíme. Ruku na to.
  • O byt se kompletně staráme, řešíme jeho veškerou agendu, komunikujeme s podnájemníky a řešíme jejich problémy. Od výměny žárovky až po vybíraní nájemného.
  • Pečlivě vybíráme do bytu spolehlivé lidi. Máme připravený nástroj na jejich důkladné prověřování, neprůstřelnou smlouvu a tým právníků.

O dodavateli

Službu Ideální nájemce.cz provozuje UlovDomov.cz s.r.o. Tato společnost se zabývá vším, co je spojeno s nájemním bydlením - od inzertního portálu, pronájmu bytů, či prověřování potenciálních nájemníků až po zajištění prodeje investičních bytů. Zakladatelé Tomáš Brychta, Martin Březina a Johny Patera se rozhodli změnit situaci na realitním trhu a zjednodušovat lidem život ohledně bydlení. Vypracovali se v největší portál specializující se na nájemní bydlení v ČR. UIovDomov.cz je členem skupiny Miton stejně jako projekty Rohlík.cz, Bonami či Twisto. 

Navštívit stránku dodavatele

In logo red