Optimal Energy

Ušetřete bez rizika – snížíme vaše náklady na energie!

O službě

Na základě posledního ročního vyúčtování za elektřinu a/nebo plyn provedeme cenového porovnání stávajícího dodavatele a nabídneme uzavření smlouvy s novým dodavatelem, který má výrazně nižší ceny. Pro významné zákazníky jsme schopni vyjednat u našich dodavatelů i speciální produkty.

Svým klientům pomáháme vybrat nejvhodnějšího dodavatele nejen cenou, ale také rozsahem služeb. Naším cílem je vybudovat dlouhodobý obchodní vztah, proto všechny dodavatele pečlivě prověřujeme. Široká základna našich klientů a dlouhodobá spolupráce s více dodavateli elektřiny a plynu nám umožňuje vyjednat mnohem výhodnější podmínky, než získává samotný spotřebitel.

  • Úspory na energiích cca 20 % – v případě bytu dosahují roční úspory v průměru 1 500 Kč, v případě rodinného domu 6 500 Kč
  • Výběr ze širokého spektra prověřených a kvalitních dodavatelů energií s férovými obchodními podmínkami
  • Dlouhodobá a kvalitní péče o každého klienta

O dodavateli

Značka Optimal Energy vznikla sdružením nezávislých energetických poradců působících na trhu od roku 2007. V roce 2011 se naše sdružení transformovalo v akciovou společnost. Naším cílem je umožnit firmám, organizacím, článkům státní správy i jednotlivcům dosáhnout úspor na nákladech za elektřinu a plyn. Těchto úspor dosahujeme odbornou zejména výběrem nových dodavatelů elektřiny a plynu.

Naši obchodní partneři jsou stabilní a spolehliví dodavatelé zemního plynu a elektrické energie. Nejvýznamnější dodavatelem plynu a elektřiny firmám i domácnostem je pro Optimal Energy firma Dobrá Energie. Dobrá Energie chce být dlouhodobě levnější než energetické kolosy a daří se jí to velmi jednoduše. Jelikož jde o středně velkou firmu, dokáže pracovat efektivně bez zbytečných nákladů na honosná sídla, rozlehlé kanceláře, tisíce zaměstnanců, drahý vozový park nebo náročné akcionáře. Nic z toho nemusí její odběratelé v cenách za elektřinu a plyn platit. Velkou výhodou pro klienty je i majetkové propojení Dobré Energie s Optimal Energy. Díky tomu, že Optimal Energy je akcionářem Dobré Energie, dokáže pro klienty vždy vybojovat ty nejlepší ceny.

Navštívit stránku dodavatele

Optimal energy